sobota, 14 kwietnia 2012

ohayo, cześć, hello, witam, hej, hi < czy coś >

Czeeść ;) A więc, jest to mój pierwszy post na tym blogu. Nie będzie on w sumie zbyt ciekawy ponieważ jak każdy, w pierwszym poście napiszę coś o sobie, czyli czym się interesuję itp. Skróconą wersje tego co tu napiszę znajdziecie w stronie o mnie :P Którą zaraz dodam albo dodana już jest. Spoko, zaczynamy.
Więc nazywam się Natalia [ Nati, Natt, Natalie, Nagietek (?!) ], mam 13 lat i pochodzę z Polski. Mieszkam w nie dużym mieście w górnym śląsku - Czechowice-Dziedzice. Jestem dość charyzmatyczną osobą, lubię się śmiać, spędzać czas z przyjaciółmi. Od paru dobrych lat śpiewam, co wychodzi mi nie wiem w sumie czy dobrze, czy źle. Normalnie. Gram na gitarze, co jest teraz dość popularne bo połowa osób które znam gra na klasycznej, akustycznej lub elektrycznej. Lubię pisać opowiadania, link do jednego z nich znajdziecie także w stronie o mnie xD Co jeszcze? Może teraz coś o muzyce jakiej słucham. A więc jestem wielką fanką One Direction tzw. directionerką <33. Z innych zespołów których słucham bardzo często jest Linkin Park, The Script i Coldplay. Moją ulubioną wokalistką jest Cher Llyod xD
Może wam się nie podobać to jak piszę, ogólnie większość osób jest strasznie wrażliwa na emotikony, więc jeśli macie do nich jakieś zastrzeżenia to się dostosuje ;]]. Nie wiem w sumie czy coś jeszcze mam napisać(?!).
Dzisiaj jeszcze napiszę jakby jak spędziłam dzisiejszy dzień, coś w ten deseń.
Trolololo <3 xx do miłego x

xx

1 komentarz: